Konferencje kursy i szkolenia

Nasza sala konferencyjna pomieści 40 osób

Sala konferencyjna wyposażona jest w: projektor, ekran, dostęp do internetu

Dom Sportowca ROKO

Ze względu na lokalizację bliską centrum Gdańska DS ROKO jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, kursów czy szkoleń

W Domu Sportowca ROKO mieszkają uczestnicy programów szkoleniowych organizowanych przez Politechnikę Gdańsk, Akademię Medyczną oraz firmy współpracujące z tymi uczelniami.

Istnieje możliwość nawiązania współpracy z wyżej wymienionymi uczelniami w celu lokalizacji zajęć w salach wykładowych oraz zatrudnienia wykwalifikowanej kadry wykładowców z różnych dziedzin. Uczestnicy przeprowadzonych kursów cenią sobie przede wszystkim zmianę klimatu, połączenie szkoleń z wypoczynkiem oraz możliwość poznania zabytków historycznych Gdańska i okolicy. Jesteśmy zainteresowani nawiązniem współpracy z firmami prowadzącymi szkolenia wykorzystuąjc istniejącą bazę noclegową oraz zaplecze dydaktyczne sąsiadujcych uczelni. Z naszych usług skorzystało już wiele Firm.

Zobacz naszą lokalizację

Imprezy okolicznościowe

Dom Sportowca ROKO

to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu spotkań i uroczystości w gronie najbliższych takich jak chrzciny, komunie, małe przyjęcia weselne, stypy, urodziny, jubileusze itp.

Obiekt zlokalizowany w Gdańsku, w spokojnej okolicy oddalonej o niecałe trzy kilometry od starówki, co zapewnia łatwy dojazd Gościom oraz szybkie dotarcie do centrum miasta czy węzłów komunikacyjnych.

Dysponujemy profesionalnym personelem i zapleczem gastronomicznym dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom kulinarnym.

Istnieje możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej dla maksymalnie 40 osób.

Dla Gości istnieje możliwość noclegów.

Rezerwacje i więcej informacji
Copyright © Dom Sportowca ROKO Spółka z o.o. ul. Traugutta 29,80-221 Gdańsk, Polska ul. Traugutta 29, 80-221 Gdańsk, Polska Tel.:+48 58 347 77 88, Tel.: +48 887 477 788 , NIP: PL 9571100248